Samsung laadkabel USB-C to USB-C 1m (3A) zwart
€15.64 Oorspronkelijke prijs was: €15.64.€11.03Huidige prijs is: €11.03.
Artikelnummer: SKU5xzQSNxby1 Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Stevige USB-C naar USB-C cable van 1 meter, optimaal voor laden tot 25watt – zwart
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Tweede aansluiting | USB-C Male |
| Geschikt voor telefoonmodel | Alle apparaten met USB-C aansluiting |
| Kabellengte | 1m |
| Type kabel | Type C |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 57 mm |
| Verpakking hoogte | 107 mm |
| Verpakking lengte | 27 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung laadkabel USB-C to USB-C 1m (3A) zwart” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Apple Accessoires
€35.87
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€26.58
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Samsung Accessoires
€15.54
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€14.62
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€19.22













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.