Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Tweede aansluiting | USB-C Male |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apparaten met USB-C aansluiting |
| Kabellengte | 1,8m |
| Type kabel | Type C |
| Aantal Watt | 40 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 55 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 122 mm |
| Type certificering | CE markering |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.