Samsung EVO PLUS microSD 128GB
€22.07
Artikelnummer: SKU4rukjDQHjm Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Overdrachtssnelheden tot 130MB/s met UHS-1 interface, snelheid varieert per capaciteit. Geschikt voor smartphones, tablets, PC’s en vele ander devices
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Wit |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Geschikt voor telefoonmodel | Alle Android apparaten |
| Waterdicht | ja |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung EVO PLUS microSD 128GB” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Samsung Accessoires
€7.26
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€35.87
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€26.67
Apple Accessoires
€19.22
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Samsung Accessoires
€11.86
Samsung Accessoires
€23.91














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.