Samsung USB-A to USB-C cable 1,5m zwart
€7.26
Artikelnummer: SKUVI3MJixxHk Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Krachtige laad kabel voor Android toestellen. Inclusief 1.5 meter laad kabel USB-A naar USB-C. Zwart
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Tweede aansluiting | USB 2.0 A Male |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Geschikt voor telefoonmodel | Alle apparaten met USB-C aansluiting |
| Kabellengte | 1,5m |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 87 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 147 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung USB-A to USB-C cable 1,5m zwart” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Samsung Accessoires
€11.86
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€23.91
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€48.66
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€14.62
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€26.58
Apple Accessoires
€26.67
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.