Samsung 25W travel adapter wit (zonder kabel)
€25.76 Oorspronkelijke prijs was: €25.76.€19.22Huidige prijs is: €19.22.
Artikelnummer: SKUd5SFal92hh Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Krachtige oplader met een USB-C ingang. Wordt geleverd zonder kabel. Wit
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Geschikt voor telefoonmodel | Kabels met USB-C aansluiting |
| Aantal outputs | één |
| Aantal Watt | 25 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 56 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung 25W travel adapter wit (zonder kabel)” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€11.86
Apple Accessoires
€35.87
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€15.54
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€48.66
Samsung Accessoires
€7.26
Apple Accessoires
€19.22
Apple Accessoires
€14.62
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.