Samsung AKG Earphones USB-C wit
€31.28 Oorspronkelijke prijs was: €31.28.€22.07Huidige prijs is: €22.07.
Artikelnummer: SKUJ3Ek6ZnG9I Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Geoptimaliseerd voor de beste en mooiste geluidskwaliteit, inclusief ingebouwde microfoon en bedieningsknoppen. Kabel lengte 1.2 meter.
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apparaten apparaten met USB-C aansluiting |
| Kabellengte | 1,2m |
| Connectiviteit | 3.5mm |
| Microfoon | ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Draagwijze | Oordop |
| Type oorkussen | In-Ear |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Type verbinding | Draad |
| Gevoeligheid | 94 db |
| Impedantie | 32 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 380 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung AKG Earphones USB-C wit” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€19.22
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€26.67
Samsung Accessoires
€26.58
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€14.62
Apple Accessoires
€48.66
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€23.91
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€7.26
Samsung Accessoires
€11.86

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.