Samsung SmartTag2
Verlies je waardevolle spullen nooit meer uit het oog. De SmartTag2 heeft een langere batterijduur van maar liefst 500 dagen, een IP67-classificatie voor stof- en waterbestendigheid en is voorzien van de functies Compass View en Search Nearby voor intuïtief zoeken. Zo weet je altijd waar je waardevolle spullen zich bevinden en kun je verschillende IoT-apparaten bedienen met één klik.
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Geschikt voor telefoonmodel | Alle Android apparaten |
| Type tracker | Bluetooth |
| Maximale batterijduur | 500 dagen |
| IP-certificering | IP67 |
| Sleutelring | Ja |
| Verwisselbare batterij | Ja |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 28 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 8 mm |
| Type certificering | CE markering |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.