Samsung stereo headset in-Ear 3.5mm zwart
€15.64 Oorspronkelijke prijs was: €15.64.€11.86Huidige prijs is: €11.86.
Artikelnummer: SKUkepswo1PN3 Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Geoptimaliseerd voor de beste en mooiste geluidskwaliteit, inclusief ingebouwde microfoon en bedieningsknoppen. Kabel lengte 1.2 meter.
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | 3,5 mm |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apparaten met 3,5 mm aansluiting |
| Kabellengte | 1,2m |
| Connectiviteit | 3.5mm |
| Microfoon | ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Draagwijze | Oordop |
| Type oorkussen | In-Ear |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Type verbinding | Draad |
| Gevoeligheid | 94 db |
| Impedantie | 32 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung stereo headset in-Ear 3.5mm zwart” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€35.87
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€11.86
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€15.54
Samsung Accessoires
€22.07
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Samsung Accessoires
€23.91
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Samsung Accessoires
€7.26
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Samsung Accessoires
€26.58


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.