Samsung 25W travel adapter zwart (zonder kabel)
€25.76 Oorspronkelijke prijs was: €25.76.€19.31Huidige prijs is: €19.31.
Artikelnummer: SKUy63iAYQ6Yb Categorieën: Samsung Accessoires, Telefoonaccessoires Tag: Samsung Merk: Samsung
Omschrijving
Krachtige oplader met een USB-C ingang. Wordt geleverd zonder kabel. Zwart
Productspecificaties
Attributen
| Merk | Samsung |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | één |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Geschikt voor telefoonmodel | Kabels met USB-C aansluiting |
| Aantal outputs | één |
| Aantal Watt | 25 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nee |
| Verpakking breedte | 56 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Type certificering | CE markering |
Wees de eerste om “Samsung 25W travel adapter zwart (zonder kabel)” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Apple Accessoires
€14.62
Samsung Accessoires
€7.26
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€26.67
Samsung Accessoires
€22.07
Aanbieding!
Apple Accessoires
Apple Accessoires
€19.22
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Aanbieding!
Samsung Accessoires
Aanbieding!
Apple Accessoires
Samsung Accessoires
€23.91
Samsung Accessoires
€11.86
Apple Accessoires
€35.87
Aanbieding!
Apple Accessoires















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.